KTO JEST KIM W MUZEUM


……………………………………………………………………………………………..

Muzeum Niepodległości w Warszawie
Pałac Przebendowskich/Radziwiłłów
al. Solidarności 62
00-240 Warszawa
(22) 826-90-91
www.muzeum-niepodleglosci.pl
https://ksiegarnia.muzeum-niepodleglosci.pl

Sekretariat
Jolanta Miszkiewicz
tel.(22) 826 90 91 wew. 53
tel. bezpośrednie (22) 827 03 23, (22) 827 37 70
570 722 844
e-mail: sekretariat@muzn.pl


Dyrekcja:


Dyrektor

dr Tadeusz Skoczek
tel. (22) 827 37 70
sekretariat@muzn.pl

Zastępca Dyrektora ds. Programowych
dr Beata Michalec
tel (22) 827 04 89
b.michalec@muzn.pl

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych
Tomasz Jagodziński
tel. (22) 827 03 21
t.jagodzinski@muzn.pl

Kancelaria
Monika Kurek – specjalista ds. kancelarii
tel. bezpośredni (22) 839 12 34
tel. (22) 826 90 91 wew. 14
kancelaria@muzn.pl

Ochrona
Zbigniew Piekut – kierownik ochrony
tel. (22) 826 90 91 wew. 37
533 797 113
ochrona@muzn.pl

Dział Promocji i Marketingu
tel. (22) 826 90 93


Justyna Wyszyńska – kierownik działu
j.wyszynska@muzn.pl

Przemysław Gast – referent ds. promocji i marketingu
p.gast@muzn.pl

Dorota Panowek – specjalista ds. mediów
d.panowek@muzn.pl


Kontakt dla mediów:
media@muzn.pl
570 722 544



Dział Edukacji
tel. (22) 827 96 43 wew. 42


Krzysztof Bąkała – kustosz, kierownik działu, wew. 18
k.bakala@muzn.pl

Michał Rybak – kustosz
m.rybak@muzn.pl


Teresa Kołakowska-Bajtlik – edukator, Akademia Seniora
(22) 827 96 43 wew. 20
533 750 436
t.kolakowska@muzn.pl

Bartłomiej Kłusek – Główny specjalista, adiunkt 
b.klusek@muzn.pl

Waldemar Grabowski – specjalista ds. organizacyjno-technicznych
w.grabowski@muzn.pl

Magdalena Bilińska – edukator
m.bilinska@muzn.pl


Dział Historii i Badań Naukowych

historia@muzn.pl

wydawnictwo@muzn.pl

Maciej Jakubowski – p.o. kierownika Działu Historii i Badań Naukowych
(22) 826 90 91 wew. 38
m.jakubowski@muzn.pl


Bartłomiej Sokołowski – asystent
(22) 826 90 91 wew. 41
b.sokolowski@muzn.pl



Piotr Maroński – referent

(22) 826 90 91 wew. 41

p.maronski@muzn.pl

Księgowość
Małgorzata Łusiak – główna księgowa
tel. (22) 826 90 91 wew. 36
533 640 958
ksiegowosc@muzn.pl


Halina Dąbrowska – specjalista ds. księgowości
tel. (22) 826 90 91 wew. 72
h.dabrowska@muzn.pl



Elżbieta Firlej – główny specjalista ds. finansowo-księgowych
(22) 827 96 43 wew.36
e.firlej@muzn.pl


Katarzyna Marek – specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. (22) 826 90 91 wew. 35
k.marek@muzn.pl

Patrycja Dołowy – specjalista ds. finansowo-księgowych
p.dolowy@muzn.pl
tel. (22) 826 90 91 wew. 72

Kadry
kadry@muzn.pl


Agnieszka Czonka –  starszy specjalista ds. pracowniczych
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
570 922 844
a.czonka@muzn.pl


Ewa Krawiec – specjalista ds. kadr, specjalista ds. płac
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
komórka: 533 551 465
e.krawiec@muzn.pl

Księgarnia
tel. (22) 826 90 92 wew. 17
570 522 744
księgarnia@muzn.pl
prenumerata@muzn.pl


Lilla Filipiak – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw


Bożena Tomczyk – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw

Oksana Fedunkiv Referent –Sprzedawca ds. wydawnictw i biletów


nr konta: 87 1020 1026 0000 1202 0233 8713

Dział Administracji
tel. (22) 826 90 91 wew. 48
administracja@muzn.pl

Jacek Skorupa – kierownik działu
790 722 444
j.skorupa@muzn.pl


Bartosz Biedrzycki – informatyk, specjalista ds. multimediów
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
570 822 744
b.biedrzycki@muzn.pl
it@muzn.pl


Maja Czaplicka – specjalista ds. inwestycji
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
m.czaplicka@muzn.pl


Marcin Dołowy – kierowca, specjalista ds. administracyjno-gospodarczych


Artur Pietrzyk – administrator IT
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
570 822 044
it@muzn.pl
iod@muzn.pl
a.pietrzyk@muzn.pl


Magdalena Przybylska – specjalista ds. inwestycyjnych i administracyjnych
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
570 922 644
m.przybylska@muzn.pl


Dorota Garbowska – referent w Dziale Administracji


Sławomir Pietrzak – pracownik gospodarczy

.

Samodzielne stanowiska
Bogdan Sieradzki – specjalista ds. remontowo-budowlanych
b.sieradzki@muzn.pl
533 590 289

Inga Czech – radca prawny
i.czech@muzn.pl
tel. (22) 826 90 91, wew. 46

.

Adam Bacławski – główny specjalista (obszar inwestycji i Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej)
a.baclawski@muzn.pl
tel. (22) 827 03 21

Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej
ul. Skazańców 25, 01-532 Warszawa
(22) 839-12-68 wew. 11
xpawilon@muzn.pl

Jarosław Jaskólski – Pełniący obowiązki Kierownika Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej
(22) 839 23 83
(22) 839 12 68 wew. 13
790 522 655
j.jaskolski@muzn.pl



Jan Engelgard – kustosz
(22) 839 95 70
tel. (22) 839 12 68 wew. 15
j.engelgard@muzn.pl


Michał Cieślak – adiunkt
(22) 839 23 83
(22) 839 12 68 wew. 13
790 522 655
m.cieslak@muzn.pl



Kamil Łopacki – referent administracyjny, pracownik gospodarczy
(22) 839 12 68 wew. 34
k.lopacki@muzn.pl

Galeria Brama Bielańska
Natalia Roszkowska – kurator
790 822 055
galeria@muzn.pl





Dział Zbiorów
zbiory@muzn.pl

Małgorzata Karolina Piekarska – kierownik działu
tel. (22) 839 12 68 wew. 55
m.piekarska@muzn.pl


Irena Kępa – kustosz dyplomowany
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
i.kepa@muzn.pl


Aleksander Kosieradzki – samodzielny referent ds. digitalizacji
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
a.kosieradzki@muzn.pl

Łukasz Żywek – kustosz
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
l.zywek@muzn.pl


Sylwia Popławska – konserwator
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
s.poplawska@muzn.pl


Dawid Kulawczuk – referent
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
d.kulawczuk@muzn.pl



Marta Litwin – asystent
m.litwin@muzn.pl


Weronika Krzemień – adiunkt
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
w.krzemien@muzn.pl

Oleksandra Pelikhovska – asystent
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
o.pelikhovska@muzn.pl

Anna Kowalska – mistrz fotograf
a.kowalska@muzn.pl

Biblioteka
(22) 839 12 68 wew. 44
biblioteka@muzn.pl


Halina Murawska – kierownik biblioteki
533 625 165



Karina Lewicka – bibliotekarz
k.lewicka@muzn.pl

Ewelina Pilawa-Soroka – samodzielny referent
e.pilawa@muzn.pl

Magdalena Wieczorek – asystent
m.wieczorek@muzn.pl



Archiwum
(22) 839 12 68 wew. 57
Katarzyna Żemła Referent ds. organizacyjnych i archiwum
k.zemla@muzn.pl

Muzeum Więzienia Pawiak
ul. Dzielna 24/26, 00-162 Warszawa
(22) 831 92 89


Joanna Gierczyńska – kierownik Muzeum Więzienia Pawiak
570 822 144
j.gierczynska@muzn.pl


Robert Hasselbusch – kustosz
r.hasselbusch@muzn.pl


Mariusz Wanarski – adiunkt
m.wanarski@muzn.pl

Kinga Biedrzycka – edukator
k.biedrzycka@muzn.pl

Mariola Zienkowicz – sprzedawca biletów i wydawnictw

Mauzoleum Walki i Męczeństwa
al. Szucha 25, 00-580 Warszawa
(22) 629 49 19


Andrzej Kotecki – kustosz
790 822 244
a.kotecki@muzn.pl

Piotr Piegat – starszy specjalista
p.piegat@muzn.pl

Magdalena Wojtyna – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw