KTO JEST KIM W MUZEUM


 

 

……………………………………………………………………………………………..

Muzeum Niepodległości w Warszawie
Pałac Przebendowskich/Radziwiłłów
al. Solidarności 62
00-240 Warszawa
(22) 826-90-91
www.muzeum-niepodleglosci.pl
https://ksiegarnia.muzeum-niepodleglosci.pl

 

Sekretariat
Jolanta Miszkiewicz
tel.(22) 826 90 91 wew. 53
tel. bezpośrednie (22) 827 03 23, (22) 827 37 70
570 722 844
e-mail: sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Dyrekcja
Dyrektor
dr Tadeusz Skoczek
tel. (22) 827 37 70
sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. Programowych
dr Beata Michalec
tel (22) 827 04 89
b.michalec@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych

Tomasz Jagodziński

tel. (22) 827 03 21

t.jagodzinski@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Kancelaria
Sylwia Łusiak
tel. bezpośredni (22) 839 12 34
tel. (22) 826 90 91 wew. 14
kancelaria@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Ochrona
Zbigniew Piekut – kierownik ochrony
tel. (22) 826 90 91 wew. 37
533 797 113
ochrona@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Dział Promocji i Marketingu
tel. (22) 826 90 93
Justyna Wyszyńska – kierownik działu
j.wyszynska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Bartłomiej Kłusek – starszy specjalista
b.klusek@muzeumniepodleglosci.art.pl

Przemysław Gast – referent ds. promocji i marketingu
p.gast@muzeumniepodleglosci.art.pl

Dorota Panowek – specjalista ds. mediów

d.panowek@muzeumniepodleglosci.art.pl

Kontakt dla mediów:
media@muzeumniepodleglosci.art.pl
533 268 223

 

 

Dział Edukacji
tel. (22) 827 96 43 wew. 42
Krzysztof Bąkała – kustosz, kierownik działu, wew. 18
k. bakala@muzeumniepodleglosci.art.pl
Michał Rybak – kustosz
m.rybak@muzeumniepodleglosci.art.pl
Teresa Kołakowska-Bajtlik – edukator, Akademia Seniora
(22) 827 96 43 wew. 20
533 750 436
t.kolakowska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Waldemar Grabowski – specjalista ds. organizacyjno-technicznych

w.grabowski@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

 

Księgowość
Małgorzata Łusiak – główna księgowa
tel. (22) 826 90 91 wew. 36
533 640 958
ksiegowosc@muzeumniepodleglosci.art.pl
Halina Dąbrowska – specjalista ds. księgowości
tel. (22) 826 90 91 wew. 72
h.dabrowska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Elżbieta Firlej – główny specjalista ds. finansowo-księgowych
(22) 827 96 43 wew.36
e.firlej@muzeumniepodleglosci.art.pl
Katarzyna Marek – specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. (22) 826 90 91 wew. 35
k.marek@muzeumniepodleglosci.art.pl
Alina Słowik – starszy specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. (22) 826 90 91 wew. 35
a.slowik@muzeumniepodleglosci.art.pl
Patrycja Dołowy – specjalista ds. finansowo-księgowych

p.dolowy@muzeumniepodleglosci.art.pl

tel. (22) 826 90 91 wew. 72

 

 

Kadry
kadry@muzeumniepodleglosci.art.pl
Agnieszka Czonka –  starszy specjalista ds. pracowniczych
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
570 922 844
a.czonka@muzeumniepodleglosci.art.pl
Ewa Krawiec – specjalista ds. kadr, specjalista ds. płac
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
komórka: 533 551 465
e.krawiec@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Księgarnia
tel. (22) 826 90 92 wew. 17
570 522 744
księgarnia@muzeumniepodleglosci.art.pl
prenumerata@muzeumniepodleglosci.art.pl
Lilla Filipiak – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw
Bożena Tomczyk – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw 

Oksana Fedunkiv Referent –Sprzedawca ds. wydawnictw i biletów
nr konta: 87 1020 1026 0000 1202 0233 8713

 

 

Dział Administracji
tel. (22) 826 90 91 wew. 48
administracja@muzeumniepodleglosci.art.pl
Jacek Skorupa – kierownik działu
790 722 444
j.skorupa@muzeumniepodleglosci.art.pl
Bartosz Biedrzycki – informatyk, specjalista ds. multimediów
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
570 822 744
b.biedrzycki@muzeumniepodleglosci.art.pl
it@muzeumniepodleglosci.art.pl
Maja Czaplicka – specjalista ds. inwestycji
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
m.czaplicka@muzeumniepodleglosci.art.pl
Marcin Dołowy – kierowca, specjalista ds. administracyjno-gospodarczych
Artur Pietrzyk – administrator IT
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
570 822 044
it@muzeumniepodleglosci.art.pl
iod@muzeumniepodleglosci.art.pl
a.pietrzyk@muzeumniepodleglosci.art.pl
Magdalena Przybylska – specjalista ds. inwestycyjnych i administracyjnych
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
570 922 644
m.przybylska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Dorota Garbowska – referent w Dziale Administracji

.

Samodzielne stanowiska
Bogdan Sieradzki – specjalista ds. remontowo-budowlanych
b.sieradzki@muzeumniepodleglosci.art.pl
533 590 289

 

Inga Czech – radca prawny
i.czech@muzeumniepodleglosci.art.pl
tel. (22) 826 90 91, wew. 46

.

Adam Bacławski – główny specjalista (obszar inwestycji i Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej)
a.baclawski@muzeumniepodleglosci.art.pl
tel. (22) 827 03 21

 

Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej
ul. Skazańców 25, 01-532 Warszawa
(22) 839-12-68 wew. 11
xpawilon@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Kierownik
Jan Engelgard – kierownik Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej
(22) 839 95 70
tel. (22) 839 12 68 wew. 15
j.engelgard@muzeumniepodleglosci.art.pl
Michał Cieślak – adiunkt
(22) 839 23 83
(22) 839 12 68 wew. 13
790 522 655
m.cieslak@muzeumniepodleglosci.art.pl
Jarosław Jaskólski – kustosz
(22) 839 23 83
(22) 839 12 68 wew. 13
790 522 655
j.jaskolski@muzeumniepodleglosci.art.pl
Kamil Łopacki – referent administracyjny, pracownik gospodarczy
(22) 839 12 68 wew. 34
790 522 655
k.lopacki@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Galeria Brama Bielańska
Natalia Roszkowska – kurator
790 822 055
galeria@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

 

Dział Historii i Badań Naukowych

historia@muzeumniepodleglosci.art.pl

wydawnictwo@muzeumniepodleglosci.art.pl

Ewelina Pilawa-Soroka – samodzielny referent

(22) 839 12 68 wew. 38

e.pilawa@muzeumniepodleglosci.art.pl

Bartomiej Sokołowski – asystent 

(22) 839 12 68 wew. 41

b.sokolowski@muzeumniepodleglosci.art.pl

Piotr Maroński – referent

(22) 839 12 68 wew. 41

p.maronski@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Sekretariat Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej
Katarzyna Żemła 
(22) 839 12 68 wew. 19
k.zemla@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Dział Zbiorów
zbiory@muzeumniepodleglosci.art.pl

Irena Kępa – kustosz dyplomowany
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
i.kepa@muzeumniepodleglosci.art.pl
Aleksander Kosieradzki – samodzielny referent ds. digitalizacji
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
a.kosieradzki@muzeumniepodleglosci.art.pl
Łukasz Żywek – kustosz
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
l.zywek@muzeumniepodleglosci.art.pl
Sylwia Popławska – konserwator
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
s.poplawska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Dawid Kulawczuk – referent
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
d.kulawczuk@muzeumniepodleglosci.art.pl
Magdalena Wieczorek – asystent 
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
m.wieczorek@muzeumniepodleglosci.art.pl
Weronika Krzemień – asystent 
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
w.krzemien@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

 

Biblioteka
(22) 839 12 68 wew. 44
biblioteka@muzeumniepodleglosci.art.pl
Halina Murawska – kierownik biblioteki
533 625 165

Marta Litwin – bibliotekarz
m.litwin@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

Archiwum
(22) 839 12 68 wew. 57
Katarzyna Żemła Referent ds. organizacyjnych i archiwum

k.zemla@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

 

 

 

Muzeum Więzienia Pawiak
ul. Dzielna 24/26, 00-162 Warszawa
(22) 831 92 89
Joanna Gierczyńska – kierownik Muzeum Więzienia Pawiak
570 822 144
j.gierczynska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Robert Hasselbusch – kustosz
r.hasselbusch@muzeumniepodleglosci.art.pl
Mariusz Wanarski – adiunkt
m.wanarski@muzeumniepodleglosci.art.pl

Mariola Zienkowicz – sprzedawca biletów i wydawnictw

 

 

Mauzoleum Walki i Męczeństwa
al. Szucha 25, 00-580 Warszawa
(22) 629 49 19
Andrzej Kotecki – kustosz
790 822 244
a.kotecki@muzeumniepodleglosci.art.pl

Piotr Piegat – starszy specjalista
p.piegat@muzeumniepodleglosci.art.pl
Magdalena Wojtyna – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw