Akcja „Koleją do kultury”. Koleje Mazowieckie.

Masz bilet na pociąg Kolei Mazowieckich? W takim razie masz również zniżkę do jednej z trzydziestu trzech instytucji kultury. Właśnie ruszyła kolejna edycja akcji Kolei Mazowieckich – „Koleją do Kultury”. Z biletem KM Muzeum Niepodległości zwiedzimy w cenie biletu ulgowego.

Każdy kto kupi bilet na pociąg Kolei Mazowieckich otrzyma zniżkę na wstęp do partnerskich instytucji kultury lub na przedstawienie teatralne. Rabat obowiązuje w ciągu 30 dni od upływu terminu ważności biletu i dotyczy wszystkich biletów – zarówno kartonikowych (kupionych w kasie biletowej
lub u kierownika pociągu), zakodowanych na Karcie Mazowieckiej jak i zakupionych za pomocą systemu SkyCash. W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu.

Podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek może być każdy rodzaj biletu – jednorazowy, okresowy, czy też zakupiony w ofercie specjalnej jak np. na pociągi  „Dragon” i „Słoneczny”. W akcji nie biorą udziału jedynie bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD”.