Do zakończenia projektu pozostało:

"Dostosowanie Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów do nowych funkcji kulturalnych i edukacyjnych
w tym dla osób niepełnosprawnych"
dni
0
9
godz.
0
9
min.
4
2
sek.
3
7

„Niepodległa” – Wyniki konkursu


Wyniki konkursu:

Niepodległa – tradycja w zderzeniu ze współczesnością  2015

Praca plastyczna

Przedszkola

I miejsce:   Szymczyk Nina, Miejskie Przedszkole nr  1 im. Misia Uszatka w Częstochowie,

Opiekun: Agnieszka Kaczmarczyk i Beata Dworaczyk

II miejsce:  Sosna Hanna, Miejskie Przedszkole nr 41 w Częstochowie,

Opiekun: Beata Muszalik, Lidia Pobijan

III miejsce: Pękala Aleksandra, Zespół Szkół Szkolno- Przedszkolnych w Przyrowie,

Opiekun: Agnieszka Bibik

Wyróżnienie:  Jarosz Karolina, Miejskie Przedszkole nr 41 w Częstochowie,

Opiekun: Moruś Małgorzata, Jeziorowska Małgorzata

Wyróżnienie:  Żątkowska Zuzanna, Zespół Szkół Szkolno- Przedszkolnych w Przyrowie,

Opiekun: Agnieszka Bibik

Szkoła Podstawowa ( klasy I-III)

I miejsce : Suder Maja, ZPO w Dąbiu – szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Gronowie,

Opiekun: Ważelińska Katarzyna

II miejsce: Dziobek Wiktoria, Szkoła Podstawowa w Berezówce,

Opiekun: Sudewicz Wiesława

III miejsce:  Siuta Zofia, ZPO w Dąbiu – szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Gronowie,

Opiekun: Ważelińska Katarzyna

Wyróżnienie: Sadowska Oliwia, Zespół Edukacyjny. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego,

Opiekun: Zin Maria

Wyróżnienie: Tarnik Dominika, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Przybyszewskiego w Bebelinie,

Opiekun: Tarnik Małgorzata

Szkoła Podstawowa ( klasy IV-VI)

I miejsce: Arak Gabriela, Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza w Warszawie,

Opiekun: Piskorz Olga, Zgagowska Małgorzata

II miejsce: Piktas Dominika, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gliwicach,

Opiekun: Grzegorz Koniczek

II miejsce: Wołowski Allen, Szkoła Podstawowa Nr 61 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Przybosia Warszawa,

Opiekun: Dudziak – Tomaszek Beata

III miejsce: Turakiewicz Nina, Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 w Suchedniowie,

Opiekun: Przeworska Marta

Wyróżnienie:  Łoboda Jakub, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku,

Opiekun: Pleśniarska – Gwizdała Grażyna

Wyróżnienie: Gajos Ewelina, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Ks. St. Konarskiego w Częstochowie,

Opiekun: Miśkiewicz Agata

Wyróżnienie:  Jendryczko Jakub, Szkoła Podstawowa im. G. Morcinka w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Gierałtowicach,

Opiekun: Duda Stefan

Wyróżnienie: Buczkowska Maria, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie,

Opiekun: Granda Agata

Wyróżnienie: Gronczewska Amelia, Zespół Szkół nr 1 w Legionowie,

Opiekun: Kobyliński Wacław

Wyróżnienie: Miśkiewicz Weronika, Zespół Szkolno- Gimnazjalny w Kodrębie,

Opiekun: Ciepielewska Agnieszka

Praca literacka – wywiad 

I miejsce:  Stolarczyk Karolina, Gimnazjum im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli

Opiekun:  Saik Lilianna, Soja – Sadowska Justyna

II miejsce:  Szypulska Ewa, Zespół Szkól nr 1 w Legionowie

Opiekun:Kobyliński Wacław

III miejsce: Jakubowska Wiktoria, Gimnazjum im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli

Opiekun:  Saik Lilianna, Soja – Sadowska Justyna

 

 

Gazetka okolicznościowa

I miejsce:  Kalinowska Weronika, Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Słupnie

Opiekun:  Kalinowska Weronika

II miejsce: Nolewajka Szymon, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu

Opiekun: Balczarek Monika

III miejsce: Mesjasz Anna, Gimnazjum nr 3 im. armii Krajowej w Częstochowie,

Opiekun: Jabłońska- Cieślak Mirosława

Wyróżnienie: Sękowski Robert, Zespół Szkół Ekonomiczno- Rolniczych w Słubicach,

Opiekun: Przechrzta Adam

Prezentacja multimedialna

I miejsce: Zabielski Dominik, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 14,

Opiekun: Wnuk Monika

II miejsce: Perkowska Joanna, XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy,

Opiekun: Mazański Michał

III miejsce: Skiba Karolina, Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,

Opiekun: Sławińska Agnieszka

 

Laureatów i opiekunów serdecznie zapraszamy na finał konkursu, który odbędzie się

10 listopada ( wtorek) o godzinie 12.00 w sali kinowej Muzeum Niepodległości w Warszawie, al.Solidarności 62, 00-240 Warszawa