Do zakończenia projektu pozostało:

"Dostosowanie Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów do nowych funkcji kulturalnych i edukacyjnych
w tym dla osób niepełnosprawnych"
dni
1
9
3
godz.
2
1
min.
2
6
sek.
5
5

Wyniki konkursu: Tadeusz Kościuszko – niezłomny bojownik w walkach o Niepodległość


Wyniki konkursu:

Tadeusz Kościuszko – niezłomny bojownik w walkach o Niepodległość

 

Laureatów i opiekunów serdecznie zapraszamy na finał konkursu, który odbędzie się

9 czerwca (piątek) o godzinie 12.00  w sali kinowej Muzeum Niepodległości w Warszawie, al. Solidarności 62, 00-240 Warszawa

 

Wyniki konkursu:

Tadeusz Kościuszko – niezłomny bojownik w walkach o Niepodległość

 

Praca plastyczna – gra planszowa

Szkoła Podstawowa ( klasy IV-VI)

I miejsce:  Kamila Pilek, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach

Opiekun: Kinga Kocan

II miejsce: Zuzanna Dziewicka, Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela  Narutowicza w Warszawie

Opiekun: Agnieszka Dziewicka

III miejsce: Maria Kolad, Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach

Opiekun: Elżbieta Marcowska

Wyróżnienie: Paweł Piwowarski, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Zespół Szkół w Wilkołazie

Opiekun: Małgorzata Gałat

Wyróżnienie: Aleksandra Śniecikowska, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. J. Chrościckiego w Warszawie

Opiekun: Renata Wójcicka

Wyróżnienie: Dominika Bystrzejewska, Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela  Narutowicza w Warszawie

Opiekun: Anna Bystrzejewska, Małgorzata Zgagowska

Praca plastyczna – projekt odznaczenia

Gimnazjum

I miejsce:  Krystian Augustowski, Samorządowe Gimnazjum w Zbludowicach

Opiekun: Luiza Wojciechowska – Zoch

II miejsce: Katarzyna Lachowska, Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Radoszycach

Opiekun: Barbara Tkacz, Małgorzata Stanik

Wyróżnienie: Dominik Zabielski, Gimnazjum nr 14 im. Leopolda Staffa w Warszawie

Opiekun: Katarzyna Rogalska

 

Praca plastyczna – projekt banknotu

Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce:  Weronika Sobczyk, Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Opatowie

Opiekun: Magdalena Zając

II miejsce: Artur Haluch, zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Gdańskiej w Krakowie

Opiekun: dr Piotr Skałuba

III miejsce: Szymon Banaszczak, Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Bytomiu

Opiekun: Anna Morawiak

Wyróżnienie: Szymon Łacheta, Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Bytomiu

Opiekun: Anna Morawiak

Praca literacka

Szkoła Podstawowa ( klasy IV-VI)

I miejsce:  Magdalena Zimierska, Szkoła Podstawowa w Podchojnach

Opiekun: Iwona Kaczmarczyk

II miejsce:  Helena Bek, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w Warszawie

Opiekun: Renata Wójcicka

Gimnazja

I miejsce:  Martyna Archacka, Gimnazjum nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Ratajach Słupskich

Opiekun: Elżbieta Biskup

II miejsce:  Paulina Basałyga, Gimnazjum nr 2 w Żarach

Opiekun: Iwona Mączkowska

III miejsce:  Natalia Czerniak, Gimnazjum im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wilkołazie

Opiekun: Roman Skrok

Szkoły Ponadgimnazjalne

I miejsce:  Emilia Zamorowska, Liceum Ogólnokształcące w Kamienicy Polskiej

Opiekun: Kornel Mielczarek

II miejsce:  Mateusz Skwierczyński, Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Opiekun: Beata Abramczyk

III miejsce:  Natalia Sztuder, Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Gdańskiej w Krakowie

Opiekun: dr Piotr Skałuba  

 

Prezentacja multimedialna

Szkoła Podstawowa ( klasy IV-VI)

I miejsce: Miłosz Lenart, Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie

Opiekun: Maryla Grabowska – Bojanowska

II miejsce: Natalia Krystkiewicz, Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M.K. Sarbiewskiego SJ w Mławie

Opiekun: Beata Radziewicz

III miejsce: Emilia Dec, Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela  Narutowicza w Warszawie

Opiekun: Małgorzata Zgagowska, Renata Siergiej

Wyróżnienie : Gabriela Arak, Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela  Narutowicza w Warszawie

Opiekun: Małgorzata Zgagowska, Renata Siergiej

Gimnazja

II miejsce: Joanna Grzegorczyk, Gimnazjum nr 164 Z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami  Dwujęzycznymi im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie

Opiekun: Anna Muszyńska

III miejsce: Kinga Kwiecień, Gimnazjum Publiczne im. R. Czarneckiego w Słupi Jedrzejowskiej

Opiekun: Marzena Machnik

III miejsce: Amelia Ciesielska, Gimnazjum nr 4 im. ONZ we Włocławku

Opiekun: Monika Zielińska

Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce: Klaudia Curyło, Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Gdańskiej w Krakowie

Opiekun: dr Piotr Skałuba

II miejsce: Magdalena Podleśna, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

Opiekun: Dorota Bułgajewska – Muzyka

Wyróżnienie: Mateusz Kasza, Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Gdańskiej w Krakowie

Opiekun: dr Piotr Skałuba

 

Laureatów i opiekunów serdecznie zapraszamy na finał konkursu, który odbędzie się

9 czerwca (piątek) o godzinie 12.00  w sali kinowej Muzeum Niepodległości w Warszawie, al. Solidarności 62, 00-240 Warszawa