Do zakończenia projektu pozostało:

"Dostosowanie Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów do nowych funkcji kulturalnych i edukacyjnych
w tym dla osób niepełnosprawnych"
dni
1
6
4
godz.
1
9
min.
2
2
sek.
4
7

Wyniki Konkursu Krasomówczego


Wyniki XV Konkursu Krasomówczego


Uroczyste zakończenie XV Konkursu Krasomówczego z rozdaniem nagród i dyplomów odbędzie się 22 lutego 2019 r. (piątek) w Szkole Podstawowej nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego przy ulicy Waleriana Czumy 8 w Warszawie (Bemowo) o godz. 12.00.


Nagrody i dyplomy nie będą przesyłane drogą pocztową.

Zapraszamy!


Uczniowie kl. IV — VI szkoły podstawowej


Laureaci


I miejsce — Marta Kłosińska — SP nr 4 w Piastowie
I miejsce — Dominika Sztyk — SP nr 14 w Warszawie


II miejsce — Aleksander Czarnecki — SP w Witowie-Kolonii
II miejsce — Zuzanna Skłodowska — SP nr 14 w Warszawie
II miejsce — Magda Wojtkowska — SP nr 4 w Piastowie


III miejsce — Daria Grzelak — SP nr 306 w Warszawie
III miejsce — Olga Grzeszczak — SP w Płoniawach-Bramurze


Wyróżnienia
Stanisław Świątek — SP w Łazach


Uczniowie kl. VII szkoły podstawowej i gimnazjalnych


Laureaci


I miejsce — Natalia Dobrowolska — SP nr 362 w Warszawie
I miejsce — KarmelaFantoli — SP nr 293 w Warszawie
I miejsce — Nikola Kołaszewska — SP w Radziejowicach
I miejsce — Zofia Łukasiewicz — SP nr 293 w Warszawie
I miejsce — Wojciech Nowak — SP w Dębem Wielkim
I miejsce — Natalia Tyszka — SP w Płoniawach-Bramurze


II miejsce — Regina Chojnowska — Gimnazjum nr 54 w Warszawie
II miejsce — Weronika Drzewiecka — SP nr 92 w Warszawie
II miejsce — Patrycja Grzelak — SP nr 362 w Warszawie
II miejsce — Zuzanna Łabajczyk — SP nr 61 w Warszawie
II miejsce — Anna Nowowiejska — SP w Radziejowicach
II miejsce — Julia Wacławek — SP w Radziejowicach
II miejsce — Lidia Wojtkowska — SP nr 4 w Piastowie


III miejsce — Sebastian Nowakowski — Gimnazjum przy LVI LO w Warszawie
III miejsce — Wojciech Nyc — SP nr 5 w Piastowie
III miejsce — Natalia Pacholec — SP nr 92 w Warszawie
III miejsce — Patrycja Wolnicka — SP nr 4 w Piastowie


Wyróżnienia
Marta Bąbrych — SP nr 2 w Piastowie
Aleksandra Danielik — Gimnazjum przy LVI LO w Warszawie
Zofia Derdzikowska — SP nr 92 w Warszawie
Samanta Firchał — Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Alicja Kłosińska — SP nr 5 w Piastowie
Maja Malik — SP nr 2 w Piastowie
Marta Rostkowska — SP nr 92 w Warszawie
Dariusz Witkowski — Gimnazjum przy LVI LO w Warszawie
Zuzanna Zielińska — SP nr 5 w Piastowie


Szkoły ponadgimnazjalne


Laureaci

I miejsce — Wiktoria Marczyńska — LO im. T. Kościuszki w Pruszkowie


II miejsce — Aleksandra Gawrońska — ZS nr 42 w Warszawie
II miejsce — Jakub Ziółkowski — LVI LO w Warszawie


III miejsce — Oskar Sadkowski — ZS nr 42 w Warszawie
III miejsce — Łukasz Wtulich — ZS nr 42 w Warszawie


Wyróżnienie
Alicja Gajownik — LVI LO w Warszawie 
Wiktoria Gutowska — XLVI LO w Warszawie


Gratulujemy!