UWAGA, ważny komunikat dotyczący konkursu ,,Bitwa Warszawska 1920 r. w świadomości młodego pokolenia Polaków”.

Szanowni Państwo ze względu na zaistniałą sytuację związaną z pandemią korona wirusa, Muzeum Niepodległości w Warszawie wychodzi na przeciw oczekiwaniom uczestników konkursu ,,Bitwa warszawska w świadomości młodego pokolenia Polaków”,  stwarzając możliwość przesyłania prac w formie elektronicznej. Przy każdej kategorii podajemy  parametry i format przesyłki elektronicznej.

Prace konkursowe proszę przesłać do koordynatora konkursu p. Michała Rybaka na email m.rybak@muzeumniepodleglosci.art.pl

Jednocześnie informujemy, iż w dalszym ciągu przyjmowane będą prace nadsyłane w dotychczasowej, tradycyjnej formie.

NASTAPIŁA RÓWNIEŻ ZMIANA TERMINU NADSYŁANIA PRAC, KTÓRE NALEŻY PRZESYŁAĆ DO 26 CZERWCA 2020 ROKU

Oficjalne ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród nastąpi 24 września 2020 r. o godz. 12.00 w siedzibie Muzeum (al. Solidarności 62).

Poniżej do pobrania aktualny regulamin konkursu. Wszelkie uzupełnienia zaznaczyliśmy dla ułatwienia kolorem niebieskim.

Aktualny regulamin konkursu: link