UWAGA, ważny komunikat dotyczący konkursu ,,Bitwa Warszawska 1920 r. w świadomości młodego pokolenia Polaków”.

Szanowni Państwo ze względu na zaistniałą sytuację związaną z pandemią korona wirusa, Muzeum Niepodległości w Warszawie wychodzi na przeciw oczekiwaniom uczestników konkursu ,,Bitwa warszawska w świadomości młodego pokolenia Polaków”,  stwarzając możliwość przesyłania prac w formie elektronicznej. Przy każdej kategorii podajemy  parametry i format przesyłki elektronicznej.

Prace konkursowe proszę przesłać do koordynatora konkursu p. Michała Rybaka na email m.rybak@muzeumniepodleglosci.art.pl

Jednocześnie informujemy, iż w dalszym ciągu przyjmowane będą prace nadsyłane w dotychczasowej, tradycyjnej formie.

NASTAPIŁA RÓWNIEŻ ZMIANA TERMINU NADSYŁANIA PRAC, KTÓRE NALEŻY PRZESYŁAĆ DO 26 CZERWCA 2020 ROKU

Poniżej do pobrania aktualny regulamin konkursu. Wszelkie uzupełnienia zaznaczyliśmy dla ułatwienia kolorem niebieskim.

Aktualny regulamin konkursu: link