Do zakończenia projektu pozostało:

"Dostosowanie Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów do nowych funkcji kulturalnych i edukacyjnych
w tym dla osób niepełnosprawnych"
dni
2
1
8
godz.
1
9
min.
5
5
sek.
4
3

„Z Orłem Białym przez wieki…” – wyniki konkursu


Wyniki konkursu:

Z orłem białym przez wieki 2015

 

 

Praca plastyczna

Przedszkola

I miejsce

Dułak Lena,  Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku

Opiekun: Walkusz Alina

 

II miejsce

Gołębiowska Gabriela, Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka

Opiekun: Leśnikowska Magdalena, Orda Beata

Jakubowska Urszula, Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka

Opiekun: Leśnikowska Magdalena, Orda Beata

Małecka Martyna, Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka

Opiekun: Leśnikowska Magdalena, Orda Beata

Świerczyński Jacek, Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka

Opiekun: Leśnikowska Magdalena, Orda Beata

 

III miejsce

Grabowski Bartłomiej, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Opiekun: Gierczak Elżbieta  

Wyrożnienie

Jałyńska Julita, lat 5, Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka

Opiekun: Leśnikowska Magdalena, Orda Beata

Pedo Julia, lat 4, Przedszkole Miejskie nr 18

Opiekun: Kałużna Beata

 

Szkoły Podstawowe , klasy I –III

I miejsce

Świerad Zofia, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego, 31-139 Kraków

Opiekun: Szuro Jolanta

 

II miejsce

Kozłowska Michalina, Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK ,,Gustaw”

i ,,Harnaś” w Warszawie

Opiekun: Żukowska Aleksandra

 

III miejsce

Kornacka Oliwia, Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłk. Pil. Mariana Pisarka w Radzyminie

Opiekun: Jeleń Grzegorz, Mazur Marzena, Cichy Agnieszka

Wyrożnienie

Czekalska Lila, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi

Opiekun:

Bouzayani Nuri, Szkoła Podstawowa nr 267 w Warszawie

Dziobek Wiktoria, Szkoła Podstawowa w Berezówce

Opiekun: Sudewicz Wiesława

Barszczewska Maja,  Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłk. Pil. Mariana Pisarka w Radzyminie

Opiekun: Jeleń Grzegorz, Mazur Marzena, Cichy Agnieszka

Skura Aleksandra , Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK ,,Gustaw”

i ,,Harnaś” w Warszawie

opiekun: Czapska Irena

 

 

 

Szkoły Podstawowe , klasy IV- VI

I miejsce

Sochacki Oskar, Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłk. Pil. Mariana Pisarka w Radzyminie

Opiekun: Jeleń Grzegorz, Mazur Marzena, Cichy Agnieszka

 

II miejsce

Fusiarz Natalia, Szkoła Podstawowa im Marii Curie- Skłodowskiej w Tarnogrodzie

Opiekun:

 

III miejsce

Szymańska Zuzanna, Szkoła Podstawowa im. A. Kamińskiego w Guzowie

Wyróżnienie

Pawlak Weronika, Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłk. Pil. Mariana Pisarka w Radzyminie

Opiekun: Jeleń Grzegorz, Mazur Marzena, Cichy Agnieszka

Misterkiewicz Filip, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku

Opiekun:

Kwiecień Kinga, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku

Opiekun:

 

Praca literacka

Gimnazjum

I miejsce

Auguścik Oliwia, Gimnazjum im Jana Pawła II w Kluczach

Opiekun:

 

II miejsce

Kapusta Natalia, Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wiskitkach

Opiekun: Sławińska Agnieszka

Matyjek Paulina, Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wiskitkach

Opiekun: Sławińska Agnieszka

 

III miejsce

Piotrowska Dominika

Gimnazjum Katolickie w Mławie

Opiekun: Radzewicz Beata

Kozieczko Dominika

Publiczne Gimnazjum im. J. Kochanowskiego

Opiekun:

Samolej Dominika , Gimnazjum w Borzechowie

Opiekun: Chomicka Agnieszka ,

Wyróżnienia

Chrościcka Weronika

Gimnazjum nr 105 im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie

Dusza Maria,  Gimnazjum Katolickie im. ks. M. K. Sarbiewskiego w Mławie

Opiekun: Radzewicz Beata

Skrzypek Natalia, Samorządowe  Gimnazjum Zespołu Placówek Oświatowych w Zbludowicach

Opiekun: Wojciechowska – Zoch Luiza

 

Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce

Smolińska Agnieszka, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Chorzelach

 

II miejsce

Manelski Mateusz, Zespół Szkół Mechanicznych im. J. Piłsudskiego w Rądziejowie

Rębisz Alicja, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

Opiekun: Lipska Joanna

 

III miejsce

Białoszewska Barbara, Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

Opiekun: Sławińska Agnieszka

Tyborska Nel, V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku

Wyróżnienie

Kapica Karol, Zespół Szkół  nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie

Wojdas Violetta, Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich

Opiekun: Janicki Paweł