Do zakończenia projektu pozostało:

"Dostosowanie Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów do nowych funkcji kulturalnych i edukacyjnych
w tym dla osób niepełnosprawnych"
dni
9
9
godz.
1
1
min.
3
8
sek.
3
1

Konkurs Niepodległa. Tradycja w zderzeniu ze współeczesnością


 

MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE
 I FUNDACJA „POLONIA RESTITUTA”

zaprasza na finał kolejnej edycji konkursu
„N I E P O D L E G Ł A”  TRADYCJA W ZDERZENIU ZE WSPÓŁCZESNOŚCIĄ.

Lista osób nagrodzonych w konkursie „Niepodległa” 2012
 
Kategoria
praca plastyczna – pocztówka

Szkoła podstawowaI    
Zofia Jóźwiak    
SP Nr 2 Legionowo     
Monika Majdanik
II    
Weronika Gajc    
SP Nr 2 Legionowo     
Monika Majdanik
III    
Alicja Banasiuk    
SP Nr 3 Marki     
Hanna Polkowska
Wyr.    
Franciszek Banak    
SP Nr 2 Legionowo     
Monika Majdanik
Wyr.    
Magdalena Owczarek    
SP Nr 2 Legionowo     
Monika Majdanik
Wyr.    
Katarzyna Biernat    
SP Nr 23 Płock     
Renata Wojtycka

 
GimnazjumI    
Dominika Giergun    
Gimnazjum Nr 5 Legionowo     
Monika Majdanik
II    
Nikola Rosa    
Gimnazjum Nr 5 Legionowo     
Monika Majdanik
Wyr.    
Daria Wojciechowska    
Gimnazjum Nr 5 Legionowo     
Monika Majdanik
Wyr.    
Anna Laszuk    
Gimnazjum Józefów     
Lidia Sitek

 

Praca plastyczna – plakat, rysunek, malarstwo

Szkoła podstawowaI    
Karolina Wojciechowska    
SP Nr 1 Wyszków     
Iwona Woźniakowska
II    
Dawid Sieńkowski    
SP nr 1 Wyszków     
Iwona Woźniakowska
III    
Agnieszka Goleniewska    
SP Nr 23 Płock     
Renata Wojtycka
Wyr.    
Karina Mikulec    
SP nr 1 Wyszków     
Iwona Woźniakowska

 
GimnazjumI    
Alicja Antosik    
Gimnazjum Nr 106 Warszawa     
Anna Rudnik
I    
Milena Gorek    
Gimnazjum nr 125 Warszawa     
Grażyna Miśkowicz
II    
Aleksandra Misiak    
Gimnazjum w ZS Nr 1 Konstancin Jeziorna     
Magdalena Bajcar
Wyr.    
Sandra Kraszewska    
Gimnazjum w ZS Nr 1 Konstancin Jeziorna     
Magdalena Bajcar

 
 
Kategoria
Praca dokumentacyjna – album

Szkoła podstawowaII    
Piotr Kociołek    
SP Nr 52 Warszawa     
Ilona Odziemczyk
III    
Wiktoria Gerek    
SP Nr 1 Wyszków     
Iwona Woźniakowska
Wyr.    
Sandra Nowakowska    
SP Nr 1 Wyszków     
Iwona Woźniakowska

 
 
Kategoria

Praca dokumentacyjna – fotografia

Szkoła podstawowaWyr.    
Karolina Koperska     
SP Nr 23 Płock     
Renata Wojtycka
Wyr.    
Karina Mikulec    
SP Nr 1 Wyszków     
Iwona Woźniakowska

 
GimnazjumII    
Dagmara Wiesiołek    
Gimnazjum Nr 106 Warszawa     
Anna Rudnik
II    
Weronika Marczewska     
Gimnazjum Nr 106 Warszawa     
Anna Rudnik
II    
Olga Sibilska    
Gimnazjum w ZS Nr 1 Konstancin Jeziorna     
Magdalena Bajcar

 
 
Kategoria
Praca literacka
GimnazjumII    
Paweł Ślendakowski     
Gimnazjum Nr 144 Warszawa     
Anna Leoniak
III    
Bartosz Oleśkiewicz    
Gimnazjum Nr 3 Łuków     
Jolanta Gnas-Zienkiewicz
III    
Maria Tryńdak    
Gimnazjum Nr 144 Warszawa     
Anna Leoniak

 

Osoby dorosłeWyr.    Jolanta Tyszko    Genewa

 
 
Kategoria
Forma dokumentalna – film
GimnazjumI    
Damian Seklecki    
Gimnazjum Nr 4 Płock     
Bożena Żeromska-Bogacz

Beata Kowalska
II    
Jagoda Skawska    
Gimnazjum Leszczydół Nowiny     
Teresa Przygoda
III    
Magdalena Bargilewicz    
Gimnazjum nr 144 Warszawa     
Anna Leoniak

 

Szkoła podstawowaWyr.     
Sandra Heronimek    
SP Nr 1 Wyszków    
Iwona Woźniakowska