„Koleją do Kultury”

Masz bilet na pociąg Kolei Mazowieckich? W takim razie masz również zniżkę do jednej z trzynastu instytucji kultury. Właśnie ruszyła akcja Kolei Mazowieckich – „Koleją do Kultury”. Z biletem KM Muzeum Niepodległości zwiedzimy w cenie biletu ulgowego, Europejskie Centrum Artystyczne im. F. Chopina w Sannikach odwiedzimy z 40-procentową zniżką, a Muzeum Sportu w Warszawie bezpłatnie. W Teatrze Polskim w Warszawie dostaniemy 15 proc. zniżki na bilety normalne i ulgowe, a Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie oraz Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu zwiedzimy z 20-procentową zniżką.

Szczegóły na stronie poświęconej akcji:
dokultury.mazowieckie.com.pl