Budżet Obywatelski Mazowsza

Stawiamy na zrównoważony rozwój i pomocniczość. Budżet Obywatelski Mazowsza znakomicie się w te działania wpisuje. Aktywizuje i integruje mieszkańców, a także daje im swobodę w wyborze najważniejszych dla nich przedsięwzięć. To mieszkańcy najlepiej wiedzą, co jest im potrzebne, dlatego oddajemy im głos.

Czekamy na pomysły zarówno w zakresie budowy czy modernizacji nowych obiektów, jak i realizacji programów społecznych, wydarzeń kulturalnych. Badania profilaktyczne, plac zabaw, ścieżka edukacyjna, piknik rodzinny – to Mazowszanie wspólnie zadecydują, jak zmieni się ich najbliższe otoczenie. To ważne, aby poznać i odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców zarówno dużych miast, miasteczek, jak i małych wsi.

Zachęcam do aktywnego udziału w konsultacjach, zgłaszania swoich projektów i głosowania w Budżecie Obywatelskim Mazowsza.

Adam Struzik
Marszałek Województwa Mazowieckiego

Zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej Budżetowi Obywatelskiemu Mazowsza https://mazovia.budzet-obywatelski.eu/